לפורטל שוק ההון >>

חשבון התנסות - DEMO

התנסות ראשונה לסוחר המתחיל

חשבון דמו חינם ללקוחות קולמקס ישראל!

הדרך הטובה ביותר לסוחר המתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בעולם המסחר היא פתיחת חשבון דמו להתנסות בפלטפורמת המסחר. חשבון הדמו ניתן כחלק מהשירות של קולמקס ללקוחותיה ואינו כולל עלויות או התחייבות כלשהן.

כניסה לכל תחום פיננסי חדש מלווה בחששות וחוסר וודאות מצד הסוחרים החדשים, גם מי שלמד ובקיא בתיאוריה של עולם המסחר זקוק להכנה וללמידת התנהגות המערכת בפועל לפני תחילת המסחר האמיתי. חשבון דמו הוא המקום האידיאלי ללחוץ על כל הכפתורים, להתנסות, לראות מה קורה בכל פעולה, להבין איפה כל נתון נמצא ועוד.

free

ללא עלות

פתיחת חשבון ההתנסות איננה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כספית אשר מקנה לכם את ההזמנות להתנסות בחינם.

riskfree

ללא סיכון

חשבון דמו מתנהל מחוץ לשוק בצורה מלאה ורק מתבסס על נתוני השוק. אי אפשר להפסיד אפילו שקל אחד בחשבון דמו וכמובן שגם אי אפשר להרוויח שקל אחד.

learn

אפשרות ללמוד

הכניסה לעולם המסחר מצריכה הכרות וידע בסיסי במסחר. חשבון הדמו מאפשר לכם ללמוד ולהכיר את רזי המסחר טרם כניסתכם לשוק ההשקעות.

strategy

לבחון אסטרטגיות

חשבון דמו הוא כלי יעיל מאוד המאפשר היכרות עם מערכת המסחר, סוגי הפעולות, והפונקציונליות כולל רמות מינוף רלבנטיות, אלא שאין כאן כל סיכון עבור הסוחר כי מדובר על כסף וירטואלי.

×

שמחים שהחלטת להצטרף אלינו, הכנו עבורך סרטון המסביר בקצרה על תהליך פתיחת החשבון ועל הפעילות בזירת המסחר קולמקס ישראל ניתן להמשיך בתהליך הרישום בכל שלב בלחיצה על כפתור המעבר לפתיחת חשבון