אודות קולמקס ישראל

קבוצת קולמקס נוסדה בשנת 2008 ומתמחה במסחר במגוון סוגי מכשירים פיננסיים בבורסות המובילות בעולם. קולמקס ישראל מקבוצת קולמקס הבינלאומית הינה זירת מסחר במדדים, סחורות, מט"ח ומניות. החברה הוקמה על מנת לספק לסוחר הישראלי את חווית המסחר הטובה ביותר, בתנאים האטרקטיביים ביותר. החברה, בעלת רישיון ישראלי לזירת סוחר, חרתה על דגלה את טובת הלקוח כערך מוביל בחברה, ופועלת תוך חתירה מתמדת למקצוענות, שקיפות ואמינות אל מול לקוחותיה. החברה מתנהלת על פי קוד אתי, עליו חתומים ואמונים כל עובדי החברה. הקבוצה פועלת מזה שנים תחת רגולציה אירופאית קפדנית להגנה מקסימלית על בטחון הלקוחות. אנו מקפידים לספק ללקוחותיה את כלי מסחר המתקדמים בעולם. החברה שומרת על חדשנות מתמדת ועושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות, המהוות את המילה האחרונה בעולם המסחר במגוון האפשרויות, באיכות ומהירות הביצועים, לצד ידידותיות ונוחות למשתמש.

אנו בקולמקס ישראל מאמינים כי לכל לקוח נדרשת התאמה אישית בהתאם לאופי המסחר שלו, ניסיונו, יכולותיו והכשרתו בתחום ולכן אנו מתאימים את המסלול ומעניקים ליווי אישי לכל לקוח. בכדי לספק את הציטוט הטוב ביותר, בחרנו להתחבר ישירות לבורסות הגדולות בעולם בכדי לספק ציטוטים למערכות המסחר המתקדמות בעולם למחשב ולטלפון. לטובת הסוחר הישראלי, כל מסמכי ההצטרפות הנם בעברית, מערכת המסחר פועלת בעברית, כספי הלקוחות נמצאים בבנקים ישראלים בנאמנות לקוחות ומופרדים מכספי החברה וניתנים למשיכה על פי בקשת הלקוח. לקוחותנו נהנים מאזור אישי בו ניתן לקבל נתונים ודוחות, אפשרויות למסחר עצמאי, כל זאת לצד תמיכה ושירות של חדר מסחר מקצועי לאורך כל שעות המסחר כולל ימי שישי.

Professional_Icon

מקצועיות

שאיפה מתמדת לשיפור והשגת תוצאות טובות יותר. כעובדי קולמקס, מצויינות עבורנו היא הידיעה שעבודתנו תרמה ללקוחותינו ויצרה ערך עסקי לארגון.

Professional_Icon

שירות אישי

מקנים שירות אישי, אנושי ומקצועי. בחרנו לשים את הלקוח בליבת העשייה העסקית במטרה להיות זירת הסוחר הטובה ביותר בישראל עבור לקוחותינו.

Professional_Icon

יושרה

שקיפות מתמדת, נאמנות, שמירה על הקוד האתי, יושר אישי, הינם אבני היסוד של הארגון. קולמקס שקופה, אמינה, הוגנת, אמיתית כלפי שותפיה עסקיים, כלפי ספקיה, כלפי לקוחותיה.

Professional_Icon

חדשנות

המומחים שלנו מעודכנים בטכנלוגיות החדישות ביותר, קשובים לרחשי השוק, לומדים את האתגרים החדשים ומזהים רגע לפני השוק את הטכנולוגיות של המחר.

×

שמחים שהחלטת להצטרף אלינו, הכנו עבורך סרטון המסביר בקצרה על תהליך פתיחת החשבון ועל הפעילות בזירת המסחר קולמקס ישראל ניתן להמשיך בתהליך הרישום בכל שלב בלחיצה על כפתור המעבר לפתיחת חשבון