מי אנחנו

קולמקס ישראל מקבוצת קולמקס הבינלאומית הינה זירת מסחר במדדים, סחורות, מט"ח ומניות. קולמקס הינה חברה ישראלית אשר הוקמה על מנת לספק לסוחר הישראלי את חווית המסחר הטובה ביותר, בתנאים האטרקטיביים ביותר. קולמקס ישראל הינה חברה בעלת רישיון ישראלי לזירת סוחר. החברה חרתה על דגלה את טובת הלקוח כערך מוביל בחברה, ופועלת תוך חתירה מתמדת למקצוענות, שקיפות ואמינות אל מול לקוחותיה. החברה מתנהלת על פי קוד אתי, עליו חתומים ואמונים כל עובדי החברה. קבוצת קולמקס נוסדה בשנת 2008 ומתמחה במסחר במגוון סוגי מכשירים פיננסיים בבורסות המובילות בעולם. הקבוצה פועלת מזה שנים תחת רגולציה אירופאית קפדנית להגנה מקסימלית על בטחון הלקוחות. קולמקס ישראל מקפידה לספק ללקוחותיה את כלי מסחר המתקדמים בעולם. החברה שומרת על חדשנות מתמדת ועושה שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות, המהוות את המילה האחרונה בעולם המסחר במגוון האפשרויות, באיכות ומהירות הביצועים, לצד ידידותיות ונוחות למשתמש.

אנו בקולמקס ישראל מאמינים כי לכל לקוח נדרשת התאמה אישית בהתאם לאופי המסחר שלו, ניסיונו, יכולותיו והכשרתו בתחום ולכן בקולמקס ישראל אנו מתאימים את המסלול ומעניקים ליווי אישי לכל לקוח. בכדי לספק את הציטוט הטוב ביותר, בחרה קולמקס ישראל להתחבר ישירות לבורסות הגדולות בעולם בכדי לספק ציטוטים למערכות המסחר המתקדמות בעולם למחשב ולטלפון. לטובת הסוחר הישראלי, כל מסמכי ההצטרפות הנם בעברית, מערכת המסחר פועלת בעברית, כספי הלקוחות נמצאים בבנקים ישראלים בנאמנות לקוחות ומופרדים מכספי החברה וניתנים למשיכה על פי בקשת הלקוח. לקוחות קולמקס ישראל נהנים מאזור אישי בו ניתן לקבל נתונים ודוחות, אפשרויות למסחר עצמאי, כל זאת לצד תמיכה ושירות של חדר מסחר מקצועי לאורך כל שעות המסחר כולל ימי שישי.

למידע נוסף על המסחר בשוק ההון


   החברה מפוקחת על ידי רשות ניירות ערך הישראלית 


הערכים של קולמקס ישראל

מקצועיותשאיפה מתמדת לשיפור והשגת תוצאות טובות יותר. כעובדי קולמקס, מצויינות עבורנו היא הידיעה שעבודתנו תרמה ללקוחותינו ויצרה ערך עסקי לארגון.

שירות אישימקנים שירות אישי, אנושי ומקצועי. בחרנו לשים את הלקוח בליבת העשייה העסקית במטרה להיות זירת הסוחר הטובה ביותר בישראל עבור לקוחותינו.

יושרהשקיפות מתמדת, נאמנות, שמירה על הקוד האתי, יושר אישי, הינם אבני היסוד של הארגון. קולמקס שקופה, אמינה, הוגנת, אמיתית כלפי שותפיה עסקיים, כלפי ספקיה, כלפי לקוחותיה.

חדשנותהמומחים שלנו מעודכנים בטכנלוגיות החדישות ביותר, קשובים לרחשי השוק, לומדים את האתגרים החדשים ומזהים רגע לפני השוק את הטכנולוגיות של המחר.

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם על מנת להתאים לך תכנית אישית על פי צרכיך.

תודה רבה!

פנייתך נתקבלה - נציג קולמקס ישראל יחזור אליך בהקדם, כמובן שבנוסף ניתן לפנות אלינו בטלפון
073-258-0000


תודה רבה, צוות קולמקס ישראל